ראשי
פרופיל העמותה
פרוייקטים ופעילויות
נקטפים וקבוצות תמיכה
פורום
קישורים
צור קשר
רישום לערב העצמה/אסיפה נובמבר 2019
רישום להתנדבות
ראשי > נקטפים וקבוצות תמיכה > יזכור ל"נקטפים" > נקטפים > דנית בראל
דנית בראל

דנית בראל
2009-1992
רעננה,
ישראל

 בס"ד דנית אחותי היקרה.

אני יושב כאן בבית, בדיוק באותו הכסא שישבת עליו בשולחן הקידוש רק לפני שבוע, יושב וכותב ומתחיל להתבלבל, איך אפשר בכלל לכתוב עלייך בלשון עבר?

ילדה שכל היום צוחקת מחייכת מלאת חיים וברוכה ביופי משגע, ילדה נאהבת ואוהבת קורנת אור ושופעת אהבה ונתינה, ילדה נערצת על כל מכריה.ככל שהימים עוברים רק עוד ועוד זכרונות צפים מהילדות שלנו שהיתה כלכך נפלאה, אח ואחות שנועדו להיות ביחד בחיים מלאי אהבה ושמחה.

אני זוכר את המריבות ואת השמחות, איך כאב לי שכאב לך, איך חייכתי שחייכת, איך התעצבתי שבכית,איך דאגתי שכעסת ואיך שחיבקתי שהיה צריך. דנית אני לא אשכח את אותו יום ארור ומצמרר שנודע לי שהלכת..

אותו יום שחור משחור שחוזר בי כל יום מחדש, אותה ההרגשה המפחידה שלעולם לא אוכל לעזור,לעולם לא אוכל לדאוג לעולם לא אוכל לשאול לשלומך לעולם לא אוכל ללטף לחבק לעולם לא אוכל לצחוק עמך לעולם לא אוכל לשבת לצידך ולהרגיש את ליבך המתוק פועם בך. דנית באותו יום שהלכת משהו הלך ממני איתך, חלק גדול מנשמתי פרח ממני וליווה אותך למנחותך, מנוחת העולמים. דנית שלי, תגידי לי איך אפשר שלא לחוש יותר את הצחוק המתגלגל, את הצלילים הנעימים את המבטים המתוקים את טריקת הדלתות, את דפיקות הדלת המאוחרות אפילו כבר הטלפון הפסיק לצלצל...

זה בלתי אפשרי צריך לומר בלתי נתפס שאינך כבר בינינו, אינך מהלכת איתנו, אינך חשה אותנו ואנחנו אותך, אינך שואלת לשלומנו ואנחנו לשלומך.. איך לא אוכל יותר לקחת אותך לבית הספר,לעבודה, להחזיר אותך מחברה או מבילוי אצל המשפחה, איך הכל נגמר תגידי איך.. איך??

דניתי שלי, מלאך יקר שלנו. אני יודע עכשיו יותר מתמיד שנשמתך איתנו, אותה נשמה טהורה ומתוקה שהיתה בחיינו עכשיו נמצאת מעלינו משגיחה עלינו, תמיד דואגת ושומעת, מקשיבה,צוחקת ומתגעגעת שמלווה ותלווה אותנו עד הרגע שניפגש.. אויי דניתי שלי אין לך מושג איך אני רוצה שזה כבר יקרה, אני מוכן להקריב את כל עולמי חסר הערך והמשמעות שהותרת, כדי שנוכל לחזור להיות בידיוק מה שהיינו, בידיוק מה שאהבנו,בידיוק איך שהרגשנו.. אבל לא עכשיו, not yet.. דניתי שלי, שלנו, שלכם ציוותה במותה את ערך החיים, והקדושה בשמירה על חייהם של הסובבים בחיינו. בהודעת הטקסט האחרונה שהשארת לאבא רשמת ציטוט של חז"ל: "בשעה שברא הקב"ה את האדם הראשון נטלו והחזירו על כל אילני גן עדן ואמר לו: "ראה מעשי, כמה נאים ומשובחים הם, וכל מה שבראתי בשבילך בראתי. תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי, שאם קלקלת- אין מי שיתקן אחריך". אמרת שאלוקים ידאג להכל? דנית מבקשת ממכם! תנו דעתכם שלא תקלקלו ותחריבו את עולמכם, שאם קלקלתם- אין מי שיתקן אחריכם.

דנית שלי, נשמתך חכוכה בליבי לעד. תיהי זכרך ברוך ונשמתך צרורה בצרור החיים.

לחץ לאתר פייסבוקנקטפים וקבוצות תמיכה

תד 6034, ראשל"צ , 75437ישראל
טלפון: 03-9416187פקס: 03-9416187דוא''ל: yad@yad-haniktafim.com