הוספת הודעה חדשהחיפוש בפורום זהחזרה לפורום
בקשה להשתתפות במחקר
מחבר:מחקר

תאריך:23/09/2007

שעה:14:15:54

בקשה להשתתפות במחקר הנוגע בתחום השכול

שלום רב,
שמי איתי אדרס ואני פסיכולוג קליני מתמחה, המטפל בין השאר גם באנשים שכולים. משיכתי לתחום השכול נובעת מהאובדן האישי שאני חוויתי כאשר אחי הצעיר נהרג, ולכן במסגרת המקצועית החלטתי לעשות עבודת דוקטורט בתחום זה.
עבודת המחקר נערכת במסגרת אוניברסיטת חיפה ועוסקת בחוויית האובדן ותהליכי אבל בקרב הורים שכולים. המחקר בודק את מצבו, מחשבותיו ורגשותיו של ההורה ומעמיק גם בתחום מערכת היחסים הזוגית וקשרים נוספים.
מכיוון שתהליך האבל מורכב ביותר, כולל עוצמה רבה של רגשות ומשפיע על ההוויה היומיומית של האדם ומשפחתו השכולה, קיים צורך רב לנסות ולהבנות מסגרת תיאורטית המגובה במחקר אמפירי שתוכל לעזור בהבנה ובבניית כלים טיפוליים לאוכלוסיית ההורים השכולים.
אנו זקוקים לעזרתך, כי בהסכמתך להשתתף במחקר את/ה למעשה עוזר/ת להרחיב ולבנות את גוף הידע הנצבר והמתפתח בנושא כה קשה ורגיש זה.
השתתפות במחקר כרוכה במילוי שאלון הלוקח בין שעה לשעה וחצי וכן לחלק מצומצם מאוד מהמשתתפים יוצע (במידה ויסכימו) לעבור ראיון שמישכו כשעה וחצי. חשוב לציין שלמשתתפים מובטחת שמירה על הפרטיות והסודיות.
לאחר סיום המחקר אשמח לדווח על ממצאיו.
במידה והיית רוצה לשאול או לברר פרטים נוספים, ניתן להתקשר אלי:
איתי אדרס 052-2817057
או דרך המייל iadres@netvision.net.il
או פקס: 04-8371876

במידה ואת/ה מסכים/ה להשתתף נודה לך באם תוכל/י למלא את הפרטים הבאים ולשלוח אותם חזרה למייל או לפקס של איתי אדרס, בכדי שנוכל לשלוח לך את השאלונים של המחקר.
במידה והיית מעוניין לקבל את השאלון במייל ולמלא אותו במחשב אנא רשום/י את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:_____________________________________________
שם:_______________________________
כתובת:_____________________________
עיר:__________________ מיקוד:_________

תודה רבה ובברכה,
איתי אדרס MA
השב להודעה זו
23/9/2007 14:15 מחקר בקשה להשתתפות במחקר